شنبه 18 فروردین 1397  01:35 ب.ظ

مقبره پیر پالان دوز مشهد

مقبره  پیر پالان‌دوز در قسمت شمال شرقیبلیط مشهد بهار 97 مجموعه حرم حضرت رضا (ع) قرار دارد و شامل بناییبلیط کیش اردیبهشت 97 چهارگوش با گنبدی بر فراز آن،‌ و ایوانی آجری در مقابل است. در داخل بقعه، شاه‌نشینی است که در بالای آن، یزدی‌بندی‌هایی اجرا شده که در اصل دارای نقاشی بوده و به داخل بقعه جبلیط مشهد خرداد 97لوه خاصی می‌بخشیده است.بلیط کیش تابستان 97 بدنه‌های بنا، از دوران صفویه، دارای تزئینات نقاشی بوده که بر اثر گذشت زمان و نفوذ رطوبت، جز بخش کمی از آن‌که مرمت و ثابت گردیده، بقیه از میان رفته است. در زیر کاسبلیط مشهد فروردین 97ه گنبد نیز ترنج زیبایی با نگاره‌های گیاهی نقش‌اندازی شده است.در سفر به تور مشهد به این مکان نیز سری بزنید.

 

مقبره پیر پالان دوز مشهد


کوه های خلج مشهد

کوه های خلج در واقع این کوه در نزدیکی پارک هفتبلیط مشهد خرداد 97 حوض مشهد قرار گرفته که بلیط مشهد بهار 97یکی از مکانهای دیدنی بلیط کیش اردیبهشت 97، تور مشهد هم می باشد کوه های خلج از جاذبه های طبیعی بسیار زیبا که دارای چشمه های زیبای مشهد می باشد ، که در جاده خلج در جنوب شرقی شهر مشهد واقع شده است .این کوه که دارای چشمهبلیط کیش تابستان 97 های زیبای مشهد می باشد ، که در جاده خلج در جنوب شرقی شهر مشهد واقع شده است .در واقه این کوه در نزدیکی پارک هفت حوض مشهد قرار گرفته است و یکی از بلیط مشهد فروردین 97جاذبه های گردشگری تور مشهد به شمار می رود.

 

کوه های خلج مشهد


دهکده ییلاقی شاندیز مشهد

یکی دیگر از اماکن دیدنی مشهد، منطقه ییلاقی پدیده شاندیز است.بلیط کیش تابستان 97 شاندیز با آب وبلیط مشهد بهار 97 هوای خوشی که دارد، در ۳۸ کیلومتری غرب مشهد واقع شده. این منطقه ترکیبی است از رودخانه های متنوع، دره ها و درختان بلند چنار، سپیدار و ارغوان و صدای خوش پرندگانی مثل هد هد. این منظره را که به تابلوی نقاشی می‌ماند، باغ های انبوده و حیواناتی مثل گراز و گرگ تکمیل می‌کنند. شاندیز منطقه ای تفریحی است که فروشگاه های صنایع دستی و رستوران بزرگی به نام پدیده شاندیز نبلیط مشهد فروردین 97یز دارد که یکی از پیشنهاداتبلیط کیش اردیبهشت 97 همیشگی در سفر به تور مشهد است. مهمترین محصول تولیدی باغی در این شهر گیلاس است. سوغات مهم این شهر، صنایع دستی و به ویژه پوستین‌دوزی است. غذای معروف شاندیز، شیشلیک شاندیز است که از شش تکه گوشت گوسفند با روش پخت مخصوص تهیه می‌شود و شهرت جهانی داشته و در بسیاری نقاط ایرانبلیط مشهد خرداد 97 و جهان رستورانهایی با نام این شهر زیبا وجود دارد که به عرضه غذای لذیذ شیشلیک شاندیز می‌پردازند.اکنون هشتلیک نیز به آن افزوده گردیده‌است.

 

دهکده ییلاقی شاندیز مشهد


روستای جاغرق مشهد

یکی از بهترین تفریحات مشهد گردشگاه جاغرق مشهد است . در واقع جاغرقبلیط مشهد بهار 97 روستایی ییلاقی در ۲۱ کیلومتری شمال غربی مشهد است. این روستا در ۷ کیلومتریبلیط کیش تابستان 97 جنوب غربی طرقبه واقع شده است.گردشگاه جاغرق مشهد دارای آب و هوایی کوهستانی است و دارای باغ‌های میوه و دره‌های سرسبز و پرآب می‌باشد. در این منطقه اقامت‌گاه‌ها و رستوران‌هایی برای گردشگران تور مشهد ایجاد شده است. بنا به قولی قدمت روستای جاغرق مشهد به پیش از اسلام می‌رسد. آب وبلیط مشهد فروردین 97 هوای آن معتدل کوهستانی است که وجود باغات میوه و ارتفاعات و دره‌های پوشیده از گیاه و چشم‌اندازهای زیبا و جذابیت خاصی به این دره ییلاقی بخشیده است.گردشگاه جاغرق مشهد علاوه بر رودخانه فصلی دارای چندین رشته قنات و یک چشمه وبلیط مشهد خرداد 97 آبشارهای متعدد است که در حاشیه آن رستوران‌هایی برای استراحت بلیط کیش اردیبهشت 97گردشگران ایجاد شده است. ارتفاع این منطقه از سطح دریا ۱۵۰۰ متر می‌باشد و بلندی‌های آن مناسب صعود برای تیم‌های کوهنوردی است.

 

روستای جاغرق مشهد


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات