شنبه 18 فروردین 1397  01:26 ب.ظ

جزایر پرنس استانبول

یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری گری استانبول جزایر پرنستور استانبول بهار 97 استانبول می باشد در این جزایرتور استانبول تابستان 97 اکثرا خانه ها به صورت ویلایی می باشد و هوای در این جزایر بسیار مطبوع می باشد و یکی از دلایل محبوبیت این جزایر در میان مردم محلی و گردشگران و مسافران تور استانبول  به شمار می آید. در خیابان های این جزایر برای عبور مرور اکثرا کالسکه استفاده می شود. می توان در به هنگام غروب به قایق سواری  و یا پیاده روی در کنار ساحل زیبای ایتور استانبول اردیبهشت 97ن جزایر پرداخت، عموما تور استانبول خرداد 97از این جزایر به هنگامتور استانبول فروردین 97 تابستان استفاده می شود وهوای خوب و غذا های ارگانیکی که در این جزایر موجود است در میان گردشگران مشهور می باشد.

 


مسجد آبی استانبول

 مسجد سلطان احمد که به مسجد آبی معروفتور استانبول خرداد 97 است که در مرکز تور استانبول بهار 97شهر استانبول واقع شده است این مسجد در دوره حکومت سلطان احمد بنا شد و در محل کاخ بزرگی که از دوره بیزانس به جامانده بود ساخته شده است. یک سال بعد از ساخت این مسجد سلطان احمد فوت کرد و در همین مسجد به خاک سپرده شد.تور استانبول اردیبهشت 97 این مسجد با 6 مناره و 6 تور استانبول فروردین 97گنبد یکی از زیبا ترین آثار به جا مانده از دوره بیزانس می باشد و امروزه مسافران تور استانبول و گردشگران بسیاری را به تور استانبول تابستان 97سمت خود جذب می کند.

 


برج دختر استانبول

برج دختر برو روی یک از جزیره کوچک در تنگه بسفر واقع شده است. تور استانبول بهار 97تور استانبول بهار 97یکی از دوست داشتنی ترین مکان های دیدنی در میان مسافران تور استانبول و گردشگران برج دختر می باشد شاید به خاطر داستان درباره ی این برج نقل می شود. بنا بر یک داستان قدیمی  یک راهبه از معبد آفرودیت به نام هرا عاشق یکتور استانبول خرداد 97  ماهیگیر  با نام لاندروس می شود. هر شب جوان برای دیدن معشوق خود تا برج شنا می کرده است. در یکی از شبها طوفانی چراغ برج دختر خاموش می شود و لاندورس مسیر بتور استانبول اردیبهشت 97رج  را گم می کند و قرقتور استانبول فروردین 97 می شود و هرا بعد از تور استانبول تابستان 97شنیدن این خبر خود را از بالای برج پرت می کند و این تراژدی همیشه در ذهن مردم باقی می ماند و تا به امروز هم نقل شده است و باعث شد تا این برج یکی از محبوب ترین مکان های دیدنی  استانبول می باشد.  

 


موزه موزائیک استانبول

موزه موزائیک استانبول در سال 1950  بنا شده است تور استانبول تابستان 97و یکی از محبوب ترینتور استانبول بهار 97 موزه در میانتور استانبول فروردین 97 مسافرانتور استانبول که علاقه به تاریخ هنر دارند می باشد.این موزه یکی از زیباترین موزهای استانبول و دنیا است و به نوعی سبک هنری  دوره بیزانسی را به نمایش گذا شته است . در این موزه انواع موزاییک های این آثاردر پی تور استانبول اردیبهشت 97حفاری در مسجد آبی کشف شده است . تصاویر نظیر حیوانات وحشی و موجودات افسانه ای و عکس های بتور استانبول خرداد 97ه جا مانده از امپراطوررا می توان دید.در کف حیاط این موزه از 80،000،000 قطه موزایک از جنس آهک به کار رفته است.

 


کاخ داماتریس استانبول

یکی از جالب ترین کاخ های  استانبول در دوره بیزانسی کاخ داماتیس تور استانبول بهار 97بوده است از این کاخ به عنوان اقامگاه تابستانی استفاده می کردند ولی امروزه متاسفانه آثاری زیادی از آن به جا نمانده استتور استانبول اردیبهشت 97. این کاخ یکی از مهم ترین کاخ دورهتور استانبول تابستان 97 حکومتی بیزانسی به شمار می آمده است.  قدمت 1400 ساله دارد تور استانبول خرداد 97و این کاخ زمانی برای جمع کردن ارتش برای جنگ استفاده می شده است. امروزه این کاخ در منطقه ساماندیرا واقع شده است. این کاخ پر رمز راز مسافران تور استانبول و گردشگران به خصوص کسانی که به مطالع درباره دروره حکومت دوره بیزانسی علاقه دارند را به خود جذب می کند.

 


نظرات()   
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic