شنبه 18 فروردین 1397  01:07 ب.ظ

موزه نساجی استانبول

موزه نساجی استانبول در زیر زمین مسجد آبی قرار دارد . تور موزه نساجی در استانبول برای افرادی که تور استانبول خرداد 97به فرش و صنایع دستی ترکیه علاقه دارد ، یک تور به یادماندنیتور استانبول تابستان 97 و جذاب است . با تهیه این تور می توانید مجموعهتور استانبول بهار 97 گسترده ای از انواع مختلف فرش عثمانی که متعلق به صدها سال پیش است را ببینید. موزه نساجی که از دیدنی های تور استانبول محسوب می شود ، مجموعه ای بیش از تور استانبول فروردین 97۱۹،۰۰۰ منسوجات و اشیاء مربوط به پنج هزار سال و به نمایندگی از شش قاره جهان ، از جمله فرهنگ شرق میانه ، آسیا ، آفریقا و سرخپوست است . کتابخانه و مجموعه ۲۰۰۰۰ تایی Arthur D. تور استانبول اردیبهشت 97Jenkins یکی از منابع درجه نخست در جهان برای مطالعه هنر منسوجات است .

 

موزه نساجی استانبول


پارک تفریحی ویالند استانبول

اگر میخواهید در تور استانبول یک روز شاد را درکنار خانواده و تور استانبول بهار 97دوستان سپری کنید میتوانید شهر بازی ویالند را برای این تفریح گروهی انتخاب کنید.ویالند بزرگترین پارک تفریحی و شهر بازی استانبول است. در این پارک اسباب تفریح و وسایل بازی فراوانی وجود دارد: Splash Coaster (ترن هوایی آبی) که ترکیبی است از آبشتور استانبول اردیبهشت 97ارهای طبیعی با لذت استفاده از ترن هوایی؛ Family Coaster (رولر کستر خانوادگی) یک تجربه لذتبخش خانوادگی؛ Rafting Ride یک ماجراجویی 700 متری در وسط یک آبشار وحشی، تونل وحشت، جت اسکی، سینما، King Kong در ارتفاع 15 متری و بولینگ از آن جمله استتور استانبول تابستان 97  این مجموعه از میدان تکسیم تقریبا ۱۳ کیلومتور استانبول خرداد 97تر فاصله دارد  و از طریق مترتور استانبول فروردین 97و دسترسی از تکسیم به گلدن هورن امکان دارد.ساخت این مجموعه عظیم استانبول از سپتامبر ۲۰۱۱ آغاز شد و در تاریخ ۲۶ می ۲۰۱۳ درهای این مجموعه به روی علاقمندان باز گردید.

 

پارک
  ویالند استانبول


مسجد رستم پاشا استانبول

مسجد رستم پاشا یکی از مساجدتور استانبول تابستان 97 شهر استانبول در ترکیه استتور استانبول بهار 97. این مسجد در سال ۱۵۶۱ به دستور رستم پاشا صدراعظم و توسط معمار سینان ساخته شده‌است. جله معروف آمریکایی، مسجد رستم پاشا را یکی از زیباترین مساجد اروپا معرفی کرده است و بیشتر کسانی که در سفر به تور استانبول از اینتور استانبول اردیبهشت 97 مسجد بازدید می کنند آن را گوهر پنهان استانبول می دانند. مسجد رستم پاشا در انتهای خیابان اوزون کارسی (لانگ مارکت) قرار دارد. این خیابان از قدیمی ترین خیابان های دوره بیزانستور استانبول خرداد 97 است و امروز در آن تور استانبول فروردین 97افراد زیادی را می بینید که در مغازه های سنتی درحال خرید هستند. مسجد رستم پاشا در قلب قسمت قدیمی شهر استانبول، در کنار بازار ادویه و مسجد جدید قرار دارد.

 

مسجد رستم پاشا استانبول


جزایر مرمر در آبهای استانبول

در آبهای استانبول، جزایر دریای مرمره در قسمت آسیایی و اروپاییتور استانبول بهار 97 استانبول قرارگرفته است. درتور استانبول خرداد 97یای مرمره را در روزگار باستان پروپونتیس می‌نامیدند. نام کنونی آن برگرفته از نام جزیره مرمره است که در آن سنگ مرمر زیادی یافت می‌شود. استانبول بروید میبینید که در خطوط ساحلی دریای مرمره از هر طرف که به دریا نگاهبیاندازید جزایر زیبای پرنسس به چشم می آیند.همچنین این چهار جزیره با نام های قینالی آدا، بورغاز آداسی، هئیبه لی آدا و بیوک آدا از زیباترین مناظر طبیعی دنیا برخوردارهستند.از محاستور استانبول فروردین 97ن دیگر این جزایر این است که در این جزیره ها اتومبیل وجود ندارد تور استانبول اردیبهشت 97و تمام اهالی از درشکه برای رفت و آمد استفاده می کنند که این قانون شامل توریست ها هم میباشد. هزاران توریست سالانه از این جزایر دیدن می نمایند.با توجه به اقلیم آب و هوائی مناسب و هم چنین خانه های چوبی خود که متعلق به قرن 19 می باشد امروزهتور استانبول تابستان 97 این مکان به عنوان مرکزی مناسب برای گذراندن تعطیلات تور استانبول در روزهای گرم تابستان تبدیل گردیده است.

 

جزایر مرمر در آبهای استانبول


کاخ بیلربی استانبول

یکی از مجلل ترین کاخ های عثمانی در شهر استانبولتور استانبول بهار 97 کاخ بیلربی می باشد . این کاخ در قرن تور استانبول خرداد 97نوزدهم و در بخش آسیایی شهر  استانبول ساخته شده است . Beylerbeyi Palace یکی از زیباترین دیدنی های استانبول است که از گل های مگنولیا پوشیده شده است . این قصر پیش از آنکه اقامتگاهی تابستانی برای پادشاهان عثمانی باشد ، برای اقامت میهمان خارجی در نظر گرفته شده بود و به همین دلیل به دکوراسیون داخلی و نمای خارجی آن اهمیت زیادی داده اند . مجموعه بیلربی از ساختمان کاخ اصلی وتور استانبول فروردین 97 چند خانه ییلاقی تشکیل شده است و کاخ اصلی چشم انداز بسیار زیبایی از بسفر دارد و از جاذبه های گردشگری تور استانبول می باشد . سلطان عبدالحمید دوم ، آخرین سال های عمر خود را در حصر خانگی در این کاخ سپری کرده است . دوک و دوشز ویندزور و خانم اوژنی ملکه فرانسه بعنوان میهمان در این کاخ اقامت داشته اند . برای ساخت کاخ ازتور استانبول اردیبهشت 97 سنگ مرمر سفید استفاده شده است و در دکوراسیون داخلی نقش های شرقی و ترک همراه با تزئینات تور استانبول تابستان 97غربی به کار برده شده و داخل این کاخ ، لوسترهایی تماشایی ، چینی های مخصوص و گلدان های سرامیکی تزئین شده به چشم می خورند که با فرش هایی گرانبها زیبایی منحصر به فردی به این کاخ بخشیده اند. 

 

کاخ بیلربی استانبول


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic